fbpx

Nota prawna

Cała zawartość strony internetowej www.lawbusiness.pl jest własnością Sylwii Szutko prowadzącej działalność gospodarczą pod firmą: LAW & BUSINESS SYLWIA SZUTKO z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 01-756), przy ul. Przasnyskiej 6A, NIP: 5372642803, REGON: 380777079 (dalej jako: Administrator).

Treści udostępnione na stronie są chronione prawem autorskim oraz innymi przepisami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej. Wszelkie treści znajdujące się na stronie, w tym przede wszystkim opublikowane artykuły, nie mogą być traktowane, jako porada prawna lub biznesowa. W celu indywidualnego rozpatrzenia sprawy i rozwiązania problemu, Użytkownicy powinni zasięgnąć indywidualnego wsparcia kontaktując się z Administratorem.

Administrator dołoży wszelkich starań, by materiały zawarte na stronie były aktualne, jednak nie może on udzielić żadnej gwarancji, iż opublikowane i znajdujące się na nim treści pozbawione są jakichkolwiek błędów, w tym wynikających również ze zmian w przepisach prawa. Administrator nie ponosi również odpowiedzialności z tytułu szkód, które wyniknął lub będą mogły wyniknąć w związku z wykorzystaniem przez Użytkownika treści udostępnionych na stronie.

Treści znajdujące się na stronie mogą być użyte jedynie w celach prywatnych i niekomercyjnych, jakiekolwiek inne użycie treści wymaga uzyskania wcześniejszej zgody Administratora.

Wszelkie dane osobowe przekazywane za pomocą niniejszej strony, w tym przeze wszystkim poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie, przetwarzane są na zasadach określonych w Polityce Prywatności.